Przejdź na stronę główną



Klasa B gr.5

Tarnów - SEZON 2017/2018


Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Jutrzenka Wierzchosławice - ---
Tar-Krusz Zabawa - KS Biała (k. Tarnowa)
Gosłavia Gosławice - Błękitni Tarnów
Radar Łętowice - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
FC Pawęzów - LKS Dębina Łętowska
Orzeł Miechowice Małe - LKS Szynwałd
Łęgovia Łęg Tarnowski - Iskra Tarnów

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

--- - Iskra Tarnów
LKS Szynwałd - Łęgovia Łęg Tarnowski
LKS Dębina Łętowska - Orzeł Miechowice Małe
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - FC Pawęzów
Błękitni Tarnów - Radar Łętowice
KS Biała (k. Tarnowa) - Gosłavia Gosławice
Jutrzenka Wierzchosławice - Tar-Krusz Zabawa

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Tar-Krusz Zabawa - ---
Gosłavia Gosławice - Jutrzenka Wierzchosławice
Radar Łętowice - KS Biała (k. Tarnowa)
FC Pawęzów - Błękitni Tarnów
Orzeł Miechowice Małe - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Łęgovia Łęg Tarnowski - LKS Dębina Łętowska
Iskra Tarnów - LKS Szynwałd

Kolejka 4 - 3-4 września

--- - LKS Szynwałd
LKS Dębina Łętowska - Iskra Tarnów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Łęgovia Łęg Tarnowski
Błękitni Tarnów - Orzeł Miechowice Małe
KS Biała (k. Tarnowa) - FC Pawęzów
Jutrzenka Wierzchosławice - Radar Łętowice
Tar-Krusz Zabawa - Gosłavia Gosławice

Kolejka 5 - 10-11 września

Gosłavia Gosławice - ---
Radar Łętowice - Tar-Krusz Zabawa
FC Pawęzów - Jutrzenka Wierzchosławice
Orzeł Miechowice Małe - KS Biała (k. Tarnowa)
Łęgovia Łęg Tarnowski - Błękitni Tarnów
Iskra Tarnów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
LKS Szynwałd - LKS Dębina Łętowska

Kolejka 6 - 17-18 września

--- - LKS Dębina Łętowska
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - LKS Szynwałd
Błękitni Tarnów - Iskra Tarnów
KS Biała (k. Tarnowa) - Łęgovia Łęg Tarnowski
Jutrzenka Wierzchosławice - Orzeł Miechowice Małe
Tar-Krusz Zabawa - FC Pawęzów
Gosłavia Gosławice - Radar Łętowice

Kolejka 7 - 24-25 września

Radar Łętowice - ---
FC Pawęzów - Gosłavia Gosławice
Orzeł Miechowice Małe - Tar-Krusz Zabawa
Łęgovia Łęg Tarnowski - Jutrzenka Wierzchosławice
Iskra Tarnów - KS Biała (k. Tarnowa)
LKS Szynwałd - Błękitni Tarnów
LKS Dębina Łętowska - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe

Kolejka 8 - 1-2 października

--- - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Błękitni Tarnów - LKS Dębina Łętowska
KS Biała (k. Tarnowa) - LKS Szynwałd
Jutrzenka Wierzchosławice - Iskra Tarnów
Tar-Krusz Zabawa - Łęgovia Łęg Tarnowski
Gosłavia Gosławice - Orzeł Miechowice Małe
Radar Łętowice - FC Pawęzów

Kolejka 9 - 8-9 października

FC Pawęzów - ---
Orzeł Miechowice Małe - Radar Łętowice
Łęgovia Łęg Tarnowski - Gosłavia Gosławice
Iskra Tarnów - Tar-Krusz Zabawa
LKS Szynwałd - Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Dębina Łętowska - KS Biała (k. Tarnowa)
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Błękitni Tarnów

Kolejka 10 - 15-16 października

--- - Błękitni Tarnów
KS Biała (k. Tarnowa) - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Jutrzenka Wierzchosławice - LKS Dębina Łętowska
Tar-Krusz Zabawa - LKS Szynwałd
Gosłavia Gosławice - Iskra Tarnów
Radar Łętowice - Łęgovia Łęg Tarnowski
FC Pawęzów - Orzeł Miechowice Małe

Kolejka 11 - 22-23 października

Orzeł Miechowice Małe - ---
Łęgovia Łęg Tarnowski - FC Pawęzów
Iskra Tarnów - Radar Łętowice
LKS Szynwałd - Gosłavia Gosławice
LKS Dębina Łętowska - Tar-Krusz Zabawa
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Jutrzenka Wierzchosławice
Błękitni Tarnów - KS Biała (k. Tarnowa)

Kolejka 12 - 29-30 października

--- - KS Biała (k. Tarnowa)
Jutrzenka Wierzchosławice - Błękitni Tarnów
Tar-Krusz Zabawa - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Gosłavia Gosławice - LKS Dębina Łętowska
Radar Łętowice - LKS Szynwałd
FC Pawęzów - Iskra Tarnów
Orzeł Miechowice Małe - Łęgovia Łęg Tarnowski

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Łęgovia Łęg Tarnowski - ---
Iskra Tarnów - Orzeł Miechowice Małe
LKS Szynwałd - FC Pawęzów
LKS Dębina Łętowska - Radar Łętowice
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Gosłavia Gosławice
Błękitni Tarnów - Tar-Krusz Zabawa
KS Biała (k. Tarnowa) - Jutrzenka Wierzchosławice

Kolejka 14

--- - Jutrzenka Wierzchosławice
KS Biała (k. Tarnowa) - Tar-Krusz Zabawa
Błękitni Tarnów - Gosłavia Gosławice
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Radar Łętowice
LKS Dębina Łętowska - FC Pawęzów
LKS Szynwałd - Orzeł Miechowice Małe
Iskra Tarnów - Łęgovia Łęg Tarnowski

Kolejka 15

Iskra Tarnów - ---
Łęgovia Łęg Tarnowski - LKS Szynwałd
Orzeł Miechowice Małe - LKS Dębina Łętowska
FC Pawęzów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Radar Łętowice - Błękitni Tarnów
Gosłavia Gosławice - KS Biała (k. Tarnowa)
Tar-Krusz Zabawa - Jutrzenka Wierzchosławice

Kolejka 16

--- - Tar-Krusz Zabawa
Jutrzenka Wierzchosławice - Gosłavia Gosławice
KS Biała (k. Tarnowa) - Radar Łętowice
Błękitni Tarnów - FC Pawęzów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Orzeł Miechowice Małe
LKS Dębina Łętowska - Łęgovia Łęg Tarnowski
LKS Szynwałd - Iskra Tarnów

Kolejka 17

LKS Szynwałd - ---
Iskra Tarnów - LKS Dębina Łętowska
Łęgovia Łęg Tarnowski - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Orzeł Miechowice Małe - Błękitni Tarnów
FC Pawęzów - KS Biała (k. Tarnowa)
Radar Łętowice - Jutrzenka Wierzchosławice
Gosłavia Gosławice - Tar-Krusz Zabawa

Kolejka 18

--- - Gosłavia Gosławice
Tar-Krusz Zabawa - Radar Łętowice
Jutrzenka Wierzchosławice - FC Pawęzów
KS Biała (k. Tarnowa) - Orzeł Miechowice Małe
Błękitni Tarnów - Łęgovia Łęg Tarnowski
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Iskra Tarnów
LKS Dębina Łętowska - LKS Szynwałd

Kolejka 19

LKS Dębina Łętowska - ---
LKS Szynwałd - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Iskra Tarnów - Błękitni Tarnów
Łęgovia Łęg Tarnowski - KS Biała (k. Tarnowa)
Orzeł Miechowice Małe - Jutrzenka Wierzchosławice
FC Pawęzów - Tar-Krusz Zabawa
Radar Łętowice - Gosłavia Gosławice

Kolejka 20

--- - Radar Łętowice
Gosłavia Gosławice - FC Pawęzów
Tar-Krusz Zabawa - Orzeł Miechowice Małe
Jutrzenka Wierzchosławice - Łęgovia Łęg Tarnowski
KS Biała (k. Tarnowa) - Iskra Tarnów
Błękitni Tarnów - LKS Szynwałd
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - LKS Dębina Łętowska

Kolejka 21

Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - ---
LKS Dębina Łętowska - Błękitni Tarnów
LKS Szynwałd - KS Biała (k. Tarnowa)
Iskra Tarnów - Jutrzenka Wierzchosławice
Łęgovia Łęg Tarnowski - Tar-Krusz Zabawa
Orzeł Miechowice Małe - Gosłavia Gosławice
FC Pawęzów - Radar Łętowice

Kolejka 22

--- - FC Pawęzów
Radar Łętowice - Orzeł Miechowice Małe
Gosłavia Gosławice - Łęgovia Łęg Tarnowski
Tar-Krusz Zabawa - Iskra Tarnów
Jutrzenka Wierzchosławice - LKS Szynwałd
KS Biała (k. Tarnowa) - LKS Dębina Łętowska
Błękitni Tarnów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe

Kolejka 23

Błękitni Tarnów - ---
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Biała (k. Tarnowa)
LKS Dębina Łętowska - Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Szynwałd - Tar-Krusz Zabawa
Iskra Tarnów - Gosłavia Gosławice
Łęgovia Łęg Tarnowski - Radar Łętowice
Orzeł Miechowice Małe - FC Pawęzów

Kolejka 24

--- - Orzeł Miechowice Małe
FC Pawęzów - Łęgovia Łęg Tarnowski
Radar Łętowice - Iskra Tarnów
Gosłavia Gosławice - LKS Szynwałd
Tar-Krusz Zabawa - LKS Dębina Łętowska
Jutrzenka Wierzchosławice - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
KS Biała (k. Tarnowa) - Błękitni Tarnów

Kolejka 25

KS Biała (k. Tarnowa) - ---
Błękitni Tarnów - Jutrzenka Wierzchosławice
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Tar-Krusz Zabawa
LKS Dębina Łętowska - Gosłavia Gosławice
LKS Szynwałd - Radar Łętowice
Iskra Tarnów - FC Pawęzów
Łęgovia Łęg Tarnowski - Orzeł Miechowice Małe

Kolejka 26

--- - Łęgovia Łęg Tarnowski
Orzeł Miechowice Małe - Iskra Tarnów
FC Pawęzów - LKS Szynwałd
Radar Łętowice - LKS Dębina Łętowska
Gosłavia Gosławice - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Tar-Krusz Zabawa - Błękitni Tarnów
Jutrzenka Wierzchosławice - KS Biała (k. Tarnowa)


Archiwum:
Sezon 2008 / 2009
Sezon 2009 / 2010
Sezon 2010 / 2011
Sezon 2011 / 2012
Sezon 2012 / 2013
Sezon 2013 / 2014
Sezon 2014 / 2015
Sezon 2015 / 2016
Sezon 2016 / 2017
Sezon obecny


Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy












Partnerzy



Przyjaciele







monitoring pozycji stat4u